اخبار برگزیده

کد خبر:116665
پ
۴۵
رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد:

برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد از برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در دهه فجر امسال خبر داد.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد از برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در دهه فجر امسال خبر داد.

 

 

 

*** به تعویق افتادن برگزاری جشنواره به‌دلیل کرونا

 

به گزارش معدن پرس ، بهرام سبحانی با اشاره به تعیین زمان جدید برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه‌ ملی فولاد ایران، اظهار داشت:

این جشنواره و نمایشگاه با رویکرد بومی‌سازی و توسعه تکنولوژی و در راستای بهره‌برداری حداکثری از توانمندی‌های داخلی زنجیره آهن و فولاد کشور از سنگ آهن تا محصول نهایی تعریف شده و قرار بود خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار شود که با عدم موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا به تعویق افتاده بود.

 

*** برنامه‌ریزی برای برگزاری مجدد جشنواره

 

وی در ادامه افزود:

پس از شتاب خوبی که در واکسیناسیون عمومی صورت گرفته و با توجه به پایداری نسبی وضعیت کنترل کرونا، این رویداد بزرگ ملی بعد از کسب مجوز های لازم و در صورت مساعد بودن شرایط، به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) و همچنین پخش زنده تلویزیونی از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری و مقارن با دهه مبارک فجر در هتل المپیک برگزار خواهد شد.

 

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد در خصوص مهمانان حاضر در این جشنواره نیز اذعان اذعان داشت:

سومین جشنواره ملی فولاد با حضور مقامات و مسئولین دولت و حاکمیت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران شرکت های فولادی و معدنی کشور برگزار می گردد و تامین‌کنندگان داخلی برگزیده مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

 

*** هدف از برگزاری این رویداد چیست؟

 

سبحانی در ادامه افزود:

این رویداد با هدف کاهش نیاز ارزی در تامین قطعات و تجهیزات، دانش فنی و مهندسی و مواد مصرفی مورد نیاز از طریق ارائه فرصت‌های بومی سازی و ساخت داخل برگزار می‌گردد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و شرکت های بزرگ فولادی و معدنی در آن مشارکت دارند.

 

*** جزئیات سومین جشنواره و نمایشگاه‌ ملی فولاد ایران

 

به گزارش معدن پرس ، رئیس انجمن فولاد در پایان در مورد جزئیات سومین جشنواره و نمایشگاه‌ ملی فولاد ایران، خاطر نشان کرد:

سومین جشنواره فولاد شامل مراسم افتتاحیه، نمایشگاه اختصاصی، پنل تخصصی وکارگاه های آموزشی و اختتامیه است که بخشی از آن به تقدیر از برگزیدگان و اهدای جایزه ملی فولاد ایران و همچنین برگزاری میز تعمیق ساخت داخل در زنجیره فولاد با حضور مقامات و مدیران صنعتی و معدنی کشور اختصاص خواهد یافت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
معدن پرس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید